Headlines

युवा पुस्तामा कस्ले पहिला नेपाल छोड्ने भन्ने होड नै चलेको छः गगन थापा

काठमाडौं,२८ साउन । नेपाली कांग्रेसका महामन्त्री गगन थापाले युवा पुस्तामा विदेश पलायन हुने होड नै चलेको बताए । शनिबार नेपाली लेखक संघ काठमाडौं जिल्ला समितिको दोस्राे अधिवेशनलाई सम्बोधन गर्दै महामन्त्री थापाले भविष्यको लागि छट्पटाइरहेका युवाहरुमा कसले पहिला नेपाल छोड्ने ? भन्ने होड चलेको बताए।

उनले भने,‘नेपाली समाजमा यति ठूलो असन्तुष्टि देखिन्छ यति धेरै व्याकुलता छटपटी छ । युवाहरुमा पलायनको एउटा होड छ की कसले पहिला नेपाल छोड्ने भनेर । युवाहरुको निराश भइरहेको बेलामा राजनीतिक प्रवृति पनि उस्तै देखिएको छ ।’ महामन्त्री थापाले आफ्नो भविष्यको लागि छट्पटाइरहेका युवाहरुलाई सकारात्मक बाटो देखाएर लानु पर्ने आवश्यकता रहेको बताए ।

ए हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *