Headlines

५९औँ राष्ट्रिय बाल दिवसमा, हाजिरी जवाफ र वक्तृत्वकला प्रतियाेगिताकाे नगरप्रमुख आईतमान तामाङ द्वारा उद्घाटन ।

काठमाण्डौ, २९ भाद्र । ५९ औँ राष्ट्रिय बाल दिवसको अवसरमा बिद्यार्थीहरुको ब्यक्तीत्व बिकासका लागी आयोजना गरिएको हाजिरी जवाफ र वक्तृत्वकला प्रतियाेगिताकाे नगरप्रमुख आईतमान तामाङज्यू द्वारा उद्घाटन गरियो ।

बालबालिकामा लगानी : सुनिश्चित भविश्यकाे थालनी” भन्ने मुल नाराका साथ मनाउन लागिएको ५९ औं राष्ट्रिय बालदिवसकाे अवसरमा आयाेजित हाजिरी जवाफ र वक्तृत्वकला प्रतियाेगिताकाे नगरप्रमुख श्री आइतमान तामाङज्यूले शुक्रबार उद्घाटन गर्नुभयाे ।

नगरका विभिन्न विद्यालयका विद्यार्थी सहभागी प्रतियाेगिताकाे उद्घाटन समाराेहमा प्रमुख प्रशासकीय अधिकृत निमेष मिश्र, वडा नं. १० का वडाअध्यक्ष एवम सामािजक विकास समितिका संयाेजक अमृत खनाल लगायतकाे सहभागिता थियाे ।

ए हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *