Headlines

समृद्ध मेलम्ची, सुखी मेलम्ची, बनाउन अहोरात्र खटिने, नगर प्रमुखको जन्मदिन आज, हार्दिक मंगलमय शुभकामना मेयर साब ।

काठमाण्डौ, ४ आश्विन । निडर, निश्चल, अडिग अनि जस्तोसुकै परिस्थितिमा पनि अविचलित रहने नगरप्रमुख तथा नेपाली काँग्रेस प्रतिनिधिसभा क्षेत्र नं. २ सिन्धुपाल्चोकका पार्टी सभापति आदरणीय भेना श्री आइतमान तामाङज्यु लाई जन्मदिनको सुअवसरमा सुस्वास्थ्य, दीर्घायु तथा निरन्तर सक्रियताको हार्दिक शुभकामना व्यक्त गर्दछौं ।

तपाईंको उच्च मनोवल, दूरदर्शिता, विकासका अवधारणा तथा हरेक प्रतिकूलतालाई समेत चिरेर सकारात्मक परिणाम निकाल्न सक्ने अद्वितीय क्षमता हाम्रा लागि प्रेरणाका स्रोत बनेको छ । स्थानीय साधन श्रोतबाट समृद्ध मेलम्ची र सुखी मेलम्ची बनाउने उच्च सङ्कल्पलाई पूरा गर्न उत्तरदायी रहँदै।


अहोरात्र जनताको सेवामा समर्पित भई समन्वयका साथ अघि बढी इतिहास रच्ने आधार बनाउन खोज्नु भएको छ उक्त भूमिका प्रति जतिनै प्रशंसा गरेता पनि कम हुन्छ । यस दिर्घकालीन हित, शान्ति, स्थिरता, भौगोलिक अखण्डता र प्रतिष्ठाका लागि आगामी दिनमा पनि भगवानले शक्ति प्रदान गरून् । फेरि पनि जन्मदिनको अनमोल शुभकामना भेनाजु । जय नेपाल ।।

हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *