Headlines

विपद् व्यवस्थापनको लागि नगर प्रमुख आइतमान तामाङ द्वारा हेलम्बु गाउँपालिका अध्यक्षलाई रु १० लाखकाे चेक हस्तान्तरण

काठमाण्डौ, २१ असोज । विपद् व्यवस्थापनको लागि मेलम्ची नगरपालिकाबाट छिमेकी पालिकालाई सहयोग प्रदान ।मेलम्ची नगर प्रमुख श्री आइतमान तामाङज्यूले हेलम्बु गाउँपालिका अध्यक्ष श्री निमा ग्याल्जेन शेर्पालाई रु १० लाखकाे चेक हस्तान्तरण गर्नुभएकाे छ । आइतबार नगर प्रमुख तामाङको कार्यकक्षमा आयाेजित एक कार्यक्रममा चेक हस्तान्तरण गर्नु भएकाे हाे ।

वर्षातकाे समयमा आएकाे बाढीका कारण हेलम्बुमा भएकाे क्षति न्यूनीकरण तथा पुनर्निर्माणका लागि नगरपालिकाले हेलम्बु गाउँपालिकालाई उक्त सहयाेग उपलव्ध गराएकाे हाे । सहयाेग कार्यक्रममा वडाअध्यक्षहरु प्रेम बहादुर तामाङ र चन्द्र बहादुर तामाङ लगायतकाे उपस्थिति थियाे ।

नगरपालिकाले बाढीका कारण क्षति पुर्याएको पाँचपाेखरी थाङपाल गाउँपालिकालाई यस अघि रु १० लाखको चेक हस्तान्तरण गरेको थियो । उक्त सहयोग सम्बन्धमा मिति २०८० साल भाद्र १७ गते बसेको कार्यपालिका बै‌ठकबाट आर्थिक सहयाेग उपलब्ध गराउने निर्णय भएको थियाे

मेलम्ची नगर प्रमुख श्री आइतमान तामाङज्यूले हेलम्बु गाउँपालिका अध्यक्ष श्री निमा ग्याल्जेन शेर्पालाई रु १० लाखकाे चेक हस्तान्तरण गर्नुभएकाे छ । आइतबार नगर प्रमुख तामाङको कार्यकक्षमा आयाेजित एक कार्यक्रममा चेक हस्तान्तरण गर्नु भएकाे हाे ।

वर्षातकाे समयमा आएकाे बाढीका कारण हेलम्बुमा भएकाे क्षति न्यूनीकरण तथा पुनर्निर्माणका लागि नगरपालिकाले हेलम्बु गाउँपालिकालाई उक्त सहयाेग उपलव्ध गराएकाे हाे । सहयाेग कार्यक्रममा वडाअध्यक्षहरु प्रेम बहादुर तामाङ र चन्द्र बहादुर तामाङ लगायतकाे उपस्थिति थियाे ।

नगरपालिकाले बाढीका कारण क्षति पुर्याएको पाँचपाेखरी थाङपाल गाउँपालिकालाई यस अघि रु १० लाखको चेक हस्तान्तरण गरेको थियो । उक्त सहयोग सम्बन्धमा मिति २०८० साल भाद्र १७ गते बसेको कार्यपालिका बै‌ठकबाट आर्थिक सहयाेग उपलब्ध गराउने निर्णय भएको थियाे ।

हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *