Headlines

नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणविरुद्ध प्रदर्शनमा उत्रिए दीपकराज गिरी : हेर्नुहोस पुरा समाचार

नक्कली भुटानी शरणार्थी प्रकरणलाई लिएर दैनिकजसो माइतीघर मण्डलामा प्रदर्शन हुने गरेको छ । विभिन्न समूह र संस्थाले भ्रष्टाचारविरुद्ध प्लेकार्ड र नाराजुलुससहित प्रदर्शन गर्ने गरेका छन् ।प्रदर्शनमा उक्त प्रकरणका दोषीलाई कार्वाही गर्नुपर्ने र अनुसन्धानमा खुट्टा नकमाउन सरकारलाई दवाव दिने गरिएको छ । मंगलबार फेसबुक समूह एमआरआरले माइतीघरमा भ्रष्टाचारविरुद्ध प्रदर्शन गर्‍यो ।

ए हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *