मनकारी नगरप्रमुख आइतमान तामाङको, खेलकुदलाइ प्रोत्साहन स्वरूप यत्रो ठुलो सहयोग : भिडियो हेर्नुहोस

काठमाण्डौ,१७ बैशाख । मनकारी नगर प्रमुख आइतमान तामाङ द्वारा खेलकुदलाइ प्रोत्साहन स्वरूप यत्रो ठुलो सहयोग : भिडियो हेर्नुहोस, नगरको पहिलो प्राथमिकतामा: खेलकुद नगरप्रमुख तामाङ यो क्षेत्रको सम्बर्धन र प्रवर्धन गर्ने कुरामा म सदैव कटिबद्ध छु, साथै खेलकुद भनेको हाम्रो नगरकोको पहिलो प्राथमिकता हो,।

त्यसैले खेलकुदलाई सहयोग गर्नमा नगरपालीका कहिले चुक्दैन, मैले आफुले भनेको भन्दा बढिनै खेलकुदलाई सहयोग गर्ने छु,। साथै खेलकुदले अझै बढी नगर पालिका आफ्नो गाउँ ठाउँलाई प्रमोट गर्ने काम गर्दछ । भन्दै खेलकुद कार्यक्रममा आफ्नो मन्तब्य यसरि दिनु भयो नगर प्रमुख आइतमान तामानङ ज्यूले, आउनुहोस बाँकी भिडियोमा हेरौं ।

मनकारी नगर प्रमुख आइतमान तामाङ द्वारा खेलकुदलाइ प्रोत्साहन स्वरूप यत्रो ठुलो सहयोग : भिडियो हेर्नुहोस, नगरको पहिलो प्राथमिकतामा: खेलकुद नगरप्रमुख तामाङ यो क्षेत्रको सम्बर्धन र प्रवर्धन गर्ने कुरामा म सदैव कटिबद्ध छु, साथै खेलकुद भनेको हाम्रो नगरकोको पहिलो प्राथमिकता हो,।

त्यसैले खेलकुदलाई सहयोग गर्नमा नगरपालीका कहिले चुक्दैन, मैले आफुले भनेको भन्दा बढिनै खेलकुदलाई सहयोग गर्ने छु,। साथै खेलकुदले अझै बढी नगर पालिका आफ्नो गाउँ ठाउँलाई प्रमोट गर्ने काम गर्दछ । भन्दै खेलकुद कार्यक्रममा आफ्नो मन्तब्य यसरि दिनु भयो नगर प्रमुख आइतमान तामानङ ज्यूले, आउनुहोस बाँकी भिडियोमा हेरौं ।

हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा फेसबुक पेज र cbnepal यूट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *