म्यूजिकसिटि हलमा Nepal’s DASM Superstar को फाईनल कार्मक्रम भव्यरूपमा सम्पन्न

काठमाण्डौ,३१ बैशाख । गत शुक्रबार काठमाडौं बालकुमारी स्थित म्यूजिक सिटि हलमा Nepal’s DASM Superstar को फाईनल कार्मक्रम भव्य र सभ्य रूपले सम्पन्न भएको छ।

कार्यक्रम हलमा ब्यापक जनसहभागिता र प्रतिस्पर्धीहरुको सहभागितामा कार्यक्रम सभ्य र भव्य रूपले सम्पन्न भएको हो । उक्त रियालिटी शो’लाई मण्डला इन्टरटेनमेन्टले आयोजना गरेको हो,नियमित रूपमा हरेक वर्ष आयोजना भइराख्ने सानातिना कार्यक्रमहरु भन्दा अलिक फरक शैलीमा मण्डला इन्टरटेनमेन्ट द्वारा Nepal’s DASM Superstar ल्याइएको हो भन्छन मण्डला इन्टरटेनमेन्टका सी.ई.ओ.गायक सोसोलोजी, प्रोग्राम अर्गनाईजर, र्याप गायक, भरत सामरी ।

उक्त फाइनल कार्यक्रममा महिला तथा बालबालिका मंत्री भगवती चौधरी, बिशेष अतिथि माननीय रेखा यादव, लोकप्रिय र्याप गायक निर्णय एन, एस, के, ले संयुक्त रुपमा दीप प्रज्वन गरि कार्यक्रमको शुभारम्भ गरेका थिए, नेपाली सांगीतिक अभिनय, गायन नृत्य, मोडलिङ, क्षेत्रका दिग्गज ब्यक्तित्वहरुको पनि बाक्लो उपस्थिति रहेको थियो ।

फाइनल कार्यक्रममा प्रतिस्पर्धीहरु मध्ये गायनमा दिलिप खत्री प्रथम,रुपेश शेर्पा दोश्रो भएका थिए,अभिनयमा संघे आन्छा राइ प्रथम,सुदिक्ष्या खड्का दोश्रो भईन, मोडलिङमा मान्यता मोक्तान प्रथम भईन भने,स्मृति बोहरा दोश्रो,प्रिन्सा तामाङ तेस्रो भईन,नृत्यमा लिसा शेर्पा प्रथम, शुभमदिप दर्नाल दोश्रो,आरभ खतिवडा तेश्रो भएका थिए ।

उक्त फ़ाइनल कार्यक्रमको निर्णायकमा गायक निर्णय एन एस के,गायक मानस राज,लिजा राई, सिर्जना अधिकारी रहेका थिए, कार्यक्रममा प्रत्येक विधाका बिजेताहरुले ट्रफी र गिफ्ट पुरस्कार प्राप्त गरेका थिए । कार्यक्रमलाई, सरु आर एल राना, र सम्राट प्रसाद शाहले संचालन गरेका थिए ।

पब्लिक च्वाईस बिजेता भने लिजा शेर्पा र प्रिन्सा तामाङ्ग,मान्यता मोक्तान भएका थिए साथै भिवर्स च्वाईस बिजेता दिलिप खत्री भएका थिए । विगत लामो समय देखि कार्यक्रम गर्दै आएको मण्डला इन्टरटेनमेन्टले निरन्तर धेरै चर्चित कार्यक्रमहरु गर्दै आईरहेको छ।

जस्तै,जूनियर सुपर मोडल, मण्डला राष्ट्रिय सम्मान,राष्ट्रिय मण्डला साहित्य रत्न सम्मान, सुपर किड्स एण्ड टिन इन्टरनेशनल नेपाल,लगायत थुप्रै कार्य्रकम गर्दै आएको मण्डला इन्टरटेन्मेन्टले ,आब भने नेशनल ग्राम्मी अवार्ड र र्यापरहरुको लागि (र्याप ब्याटल ) पनि गर्ने भएको छ ।

यस कार्यक्रमलाई सफल पार्नका निम्ति कार्यक्रम अर्गनाइजर भरत समारी लगायत सम्पूर्ण मण्डला टीम र मण्डला परिवार निशा तामाङ, सुजन सापकोटा,सुस्मिता तिमल्सिना प्रभात बस्नेत, प्रशान्त नेपाल,अनमोल बोगटी,दिक्षा सापकोटा, सन्तोष राना,अभय महर्जनले कडा मेहनतका साथ् कार्यक्रमलाई सफल बनाएका छन् ।

हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा फेसबुक पेज र cbnepal यूट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *