Headlines

गिभीनाले किन दु;खी हुँदै माफि मागीन खुल्यो वास्तविकता, हेर्नुहोस पुरा भिडियो सहित समाचार

गिबिना मगर माफि माग्दै गरेको भिडियो अहिले धेरै भाईरल भएको छ । भिडियोमा उनी एकदमै दु;खी देखिन्छ । उनले माफि पनि मागेकि छन । नर्सले पनि माफि मागेको भिडियो सामाजिक संजाल जताततै भाईरल भएको छ । आउनुश हेरौँ यो भिडियो जुन भिडियोमा सम्पूर्ण कुरा उलेख गरिएको छ ।

गिबिना मगर माफि माग्दै गरेको भिडियो अहिले धेरै भाईरल भएको छ । भिडियोमा उनी एकदमै दु;खी देखिन्छ । उनले माफि पनि मागेकि छन । नर्सले पनि माफि मागेको भिडियो सामाजिक संजाल जताततै भाईरल भएको छ । आउनुश हेरौँ यो भिडियो जुन भिडियोमा सम्पूर्ण कुरा उलेख गरिएको छ ।

ए हजुर कता ? रमाईलो तथा मनोरंजन’ भिडियोहरु एता chiranjivi bhandari youtube च्यानलमा जोडिनुहोला है हजुर’ ? साथै सम्पूर्ण समाचार’को लागि फेसबुक पेज Cb Nepal मा र रमाईलो कुरा डट कम र cbnepal यू ट्यूब च्यानलमा पनि जोडीनुहोला नबिर्सिकन है हजुर ?’ तपाइहरुलाई मनोरंजन सहित पलपलको सुचना तथा समाचार दिने हाम्रो प्रयास’ आउनुहोस काँधमा काँध मिलाई हातेमालो गरौँ |

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *